Senaste resultat

Göteborgs Brandservice Cup 2022 börjar
Slut
3/6
4/6
5/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05060105 sön 05/06 15:15 sön 05/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Slutspel A Final Önnereds HK ÖHK 21 - 17 OV Helsingborg HK  
05060103 sön 05/06 12:45 sön 05/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Slutspel B Final Täby HBK 21 - 16 Redbergslids IK  
05060106 sön 05/06 16:30 sön 05/06 ÖHK-Hallen A F15 (f 2006) Slutspel A Final Alingsås HK 28 - 21 Skånela IF  
05060104 sön 05/06 14:00 sön 05/06 ÖHK-Hallen A F15 (f 2006) Slutspel B Final Hammarby IF HF 26 - 20 Kärra HF  
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05060206 sön 05/06 16:30 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Slutspel A Bronsmatch Önnereds HK 16 - 21 HK Aranäs  
05060205 sön 05/06 15:15 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen P15 (f 2006) Slutspel A Bronsmatch Skånela IF 25 - 24 Ljunghusens HK  
05060204 sön 05/06 14:00 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Slutspel B Bronsmatch GF Kroppskultur 14 - 17 Stenungsunds HK  
05060203 sön 05/06 12:45 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen P15 (f 2006) Slutspel B Bronsmatch BK Heid Röd 19 - 23 HK Silwing-Troja  
05060102 sön 05/06 11:30 sön 05/06 ÖHK-Hallen A F15 (f 2006) Slutspel A Semifinal Alingsås HK 23 - 15 Önnereds HK  
05060202 sön 05/06 11:30 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Slutspel A Semifinal Skånela IF 31 - 23 HK Aranäs  
05060101 sön 05/06 10:15 sön 05/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Slutspel A Semifinal OV Helsingborg HK 25 - 24 Ljunghusens HK  
05060201 sön 05/06 10:15 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen P15 (f 2006) Slutspel A Semifinal Önnereds HK ÖHK 20 - 17 Skånela IF  
05060301 sön 05/06 10:15 sön 05/06 ÖHK Brixlyhallen F15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Kärra HF 23 - 22 Stenungsunds HK  
05060100 sön 05/06 09:00 sön 05/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Redbergslids IK 25 - 17 HK Silwing-Troja  
05060200 sön 05/06 09:00 sön 05/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen P15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Täby HBK 20 - 18 BK Heid Röd  
05060300 sön 05/06 09:00 sön 05/06 ÖHK Brixlyhallen F15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Hammarby IF HF 23 - 13 GF Kroppskultur  
04060105 lör 04/06 16:30 lör 04/06 ÖHK-Hallen A F15 (f 2006) Grp B Kärra HF 14 - 26 Önnereds HK  
04060205 lör 04/06 16:30 lör 04/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Grp B GF Kroppskultur 12 - 19 Skånela IF  
04060303 lör 04/06 16:30 lör 04/06 ÖHK Brixlyhallen F15 (f 2006) Grp A HK Aranäs 20 - 23 Alingsås HK  
04060104 lör 04/06 15:15 lör 04/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Grp B Redbergslids IK 25 - 30 OV Helsingborg HK  
04060204 lör 04/06 15:15 lör 04/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Grp A Stenungsunds HK 14 - 33 Hammarby IF HF  
04060302 lör 04/06 15:15 lör 04/06 ÖHK Brixlyhallen P15 (f 2006) Grp B Skånela IF 30 - 19 BK Heid Röd  
04060103 lör 04/06 14:00 lör 04/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Grp A Täby HBK 15 - 21 Önnereds HK ÖHK  
04060203 lör 04/06 14:00 lör 04/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen P15 (f 2006) Grp A Ljunghusens HK 27 - 22 HK Silwing-Troja  
04060102 lör 04/06 11:30 lör 04/06 ÖHK-Hallen A F15 (f 2006) Grp B GF Kroppskultur 12 - 21 Önnereds HK  
04060202 lör 04/06 11:30 lör 04/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Grp B Skånela IF 29 - 17 Kärra HF  
04060101 lör 04/06 10:15 lör 04/06 ÖHK-Hallen A F15 (f 2006) Grp A Hammarby IF HF 24 - 36 Alingsås HK  
04060201 lör 04/06 10:15 lör 04/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen F15 (f 2006) Grp A Stenungsunds HK 17 - 22 HK Aranäs  
04060301 lör 04/06 10:15 lör 04/06 ÖHK Brixlyhallen P15 (f 2006) Grp B Redbergslids IK 21 - 27 Skånela IF  
04060100 lör 04/06 09:00 lör 04/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Grp A Önnereds HK ÖHK 24 - 25 Ljunghusens HK  
04060200 lör 04/06 09:00 lör 04/06 ÖHK Gbg Brandservicehallen P15 (f 2006) Grp A Täby HBK 20 - 19 HK Silwing-Troja  
04060300 lör 04/06 09:00 lör 04/06 ÖHK Brixlyhallen P15 (f 2006) Grp B OV Helsingborg HK 29 - 16 BK Heid Röd  
03060301 fre 03/06 19:50 fre 03/06 ÖHK Brixlyhallen P15 (f 2006) Grp B Skånela IF 21 - 24 OV Helsingborg HK  
03060102 fre 03/06 19:30 fre 03/06 ÖHK-Hallen A P15 (f 2006) Grp A HK Silwing-Troja 22 - 26 Önnereds HK ÖHK